כל הדרכים להבטיח משחק "גמד ענק" מוצלח במיוחד🎭👈🏼‏

Avatar
by Yuval Schreiber
עקוב

לכבוד חג הפורים, לא מעט ארגונים משחקים את המשחק הכי כיפי מרגש ומגבש - הגמד והענק. אז בין אם כבר ארגנתם את המשחק ומחר אתם מתחילים לשחק, ובין אם בכלל לא חשבתם על זה - עוד לא מאוחר מידי! הנה כמה טיפים שלנו שיקלו על הארגון וישדרגו את המשחק למהנה במיוחד:

 

📝שלחו במייל לכל העובדים שאלון הכרות -  שאלון הכרות יעזור לגמדים להכיר את הענקים שלהם קצת יותר טוב ולמצוא עבורם את המתנה והברכה שהכי מתאימה להם. הכנו שאלון קצר של שאלות כלליות על העובדים ולאחר ההגרלה, כל גמד יקבל טופס עם התשובות של הענק שלו. מומלץ לכתוב את השאלות על קובץ ב״Google Forms״ כך התשובות יהיו אצלכם ותוכלו להדפיס אותם עבור העובדים בקלות. מצורף כאן קובץ שאלות שתוכלו להשתמש בו ואתם מוזמנים כמובן להוסיף שאלות משלכם.

 

🔍וודאו שלכל גמד יש ענק וההפך - לפני שמתחילים חשוב לדאוג שאף אחד לא נשאר בחוץ. עליכם לערוך הגרלה בין העובדים שתכריע מי הגמד של כל ענק. חשוב לקחת בחשבון שיתכן ולא כולם יהיו נוכחים במשרד ביום ההגרלה, או בזמן הגרלה. ערכו טבלה מסודרת של כל הגמדים והענקים ובמידה ויש עובד שאין לו ענק, שבצו זאת בשבילו ודאגו לעדכנו במייל/בהודעה פרטית וכך תהיו בטוחים ששום עובד לא נותר לבד.

 

🎁הציעו לעובדים רעיונות למתנות -  איגדנו מגוון מתנות המותאמות בתוכן ובמחיר למשחק הגמד והענק, אליהם אפשר לצרף ברכה אישית ולהדפיס; מפינוקים בבית קפה ב-20 שקלים, ועד סיור זוגי ביקב ב-50 שקלים. אתם יכולים לראות כאן את כל המתנות וכך להציע לעובדים רעיונות למתנות שאפשר להביא כשובר ולהחביא לענק שלהם.

 

🎨הכינו עמדת כרטיסי ברכה - הפכו שולחן אחד במשרד לעמדת כרטיסי ברכה (כן, כן כמו בחתונות).

הביאו מעטפות, דפים צבעוניים, טושים ומדבקות ותעזרו לעובדים ליצור ברכות צבעוניות ומושקעות.

 

📷צלמו במהלך המשחק את העובדים והמתנות - אנחנו ממליצים בכל אירוע לצלם, או למנות מישהו מהעובדים שאוהב לצלם, כדי שיהיו לכם תמונות מהאירועים בארגון. את התמונות תשמרו אצלכם בתיקייה ולאחר מכן תוכלו לעשות בהם שימוש לצרכים שלכם - שימושים פנימיים ולרשתות החברתיות.

👫שלחו מתנות לעובדים שלא לוקחים חלק במשחק - וודאו כי אתם שולחים מתנה לעובדי החברה שלא משתתפים במשחק עקב ימי מחלה, חופשות לידה וכו׳. חשוב לגרום להם להרגיש שהם חלק מהצוות גם אם הם לא שם פיזית ולהראות להם כמה הם חשובים לחברה.

 

רוצים לתת טיפים לגמדים? הנה כמה טיפים שאפשר להעביר לעובדי החברה, מניסיוננו כגמדים מדופלמים:

 

*תחשבו מחוץ לקופסא - זה הזמן שלכם בשנה להתפרע ולקנות מתנות שלא בהכרח מתאימות לכל אירוע. למשל, מתי בפעם האחרונה יצא לכם לתת למישהו פינוק מבית הקפה האהוב עליו?

*החביאו פתקים במקומות לא שגרתיים - בתיק, מעל הקופסת אוכל, מתחת למקלדת, על הוישר ברכב וכו׳.

*אל תגזימו - הכוונה עולה על המתנה. ענקים נמדדים באיכות ולא בכמות.

*וודאו מראש שאתם יודעים כמה שיותר פרטים על הגמד והראו לו דרך המתנה שחשבתם עליו - במידה ואין לכם מספיק פרטים, דאגו לעשות זאת דרך הרשתות החברתיות ודרך קולגות. הכי מרגש זה לקבל משהו שמראה שבאמת מכירים אותך!  כאן תוכלו לראות מגוון רחב של מתנות מהם תוכלו לבחור את המתנה המתאימה ביותר לגמד שלכם. אחרי שבחרתם את המתנה תוכלו להוסיף ברכה אישית ולהדפיס את השובר. 

הערות

0 הערות
היכנס למערכת כדי להגיב.
מופעל על ידי Zendesk