איך אתם מציינים את יום האישה בארגון? כל מה שצריך ל-Happy Hour בסימן יום האישה💪🏼

Avatar
by Yuval Schreiber
עקוב
לכבוד יום האישה הבינלאומי, המתקיים ביום שישי הבא, ה-8 למרץ, הכנו עבורכם קונספט Happy Hour חגיגי שיציין את יום האישה בצורה שתממש את מטרתו – העלאת מודעות למעמד האישה ולשוויון זכויות לנשים והעצמה נשית. אנחנו ב-BUYME, מאמינים שחלק מהפצת האושר בארגון כוללת הפצת ערכים של שוויון, כבוד והעצמה של העובדים והעובדות בחברה.
 
אז כל מה שצריך ל-Happy Hour חגיגי ומעצים:
 
🎶🎵 פלייליסט נשי ועוצמתי - לא מעט נאמר על כמה מוזיקה מכתיבה את האנרגיה במקום העבודה ובכלל, ומשפיעה על המודע והתת מודע של בני האדם. כדי ש-הHappy Hour יהיה בהחלט חגיגי, תעטפו אותו בפלייליסט המורכב משירים מרגשים ומעצימים, אשר יכניסו את העובדים לאווירה. הפלייליסט שיצרנו עבורכם נמצא כאן.
 
📣קטע לבחירתכם שניתן לשלוח/להקריא לעובדים - אתם מוזמנים לבחור מתוך 4 קטעים שאנחנו אוהבים במיוחד על העצמה נשית ולהקריא בתחילת ה-Happy Hour או לשלוח במייל לעובדים. הקטעים מצורפים כאן.
 
🖍עיצוב בהתאם- הדפיסו הזמנה ופזרו מסרים ומשפטים ממותגים ב-Happy Hour. לבחירתכם שלוש ערכות מיתוג שונות מהן תוכלו לבחור את האהובה עליכם. בכל ערכת עיצוב תוכלו למצוא מיתוג לכוסות, ציטוטים וטמפלטים להזמנה. בכל עיצוב תוכלו למלא פרטים ולהכניס לוגו חברה ולהדפיס בעצמכם. את המיתוג תוכלו לתלות על הקירות, להדביק על כוסות, להניח על השולחן כגלויה לעובדים ועוד. ערכות העיצוב נמצאות כאן.
 
💬משחק הציטוטים - במידה ואתם רוצים להוסיף תוכן ל-Happy Hour, אנחנו מזמינים אתכם לשחק ב"משחק הציטוטים". אז איך זה עובד? כל עובד צריך לשלוח לכם במייל ציטוט עד השעה 16, קטע או משפט שהוא אי פעם שמע/קרא/ראה מבן אדם קרוב, רחוק, ספר, אישיות מההיסטוריה וכדומה. לאחר שקראתם את כל המשפטים, אתם בוחרים כמה נבחרים ומנהלים עליהם דיון ב-Happy Hour. המטרה לשתף בדעות שונות ומחשבות על יום האישה ומשמעותו בחברה הישראלית והעולמית כיום. כמובן במידה וקיבלתם המון ציטוטים אפשר להעביר אותם מסודר לעובדים במייל מרוכז כדי לשתף אותם.
 
⏰💪מתנה מעצימה - בסוף ה-Happy Hour , שלחו לעובדים מתנה מעצימה עבור יום האישה ותזמנו אותה בדיוק לזמן ה-Happy Hour. עוד לא דאגתם למתנות? אתם מוזמנים לדבר איתי להצעה מיוחדת למתנות לעובדים לכבוד יום האישה ולבנות אתר בחירה עם המתנות שהעובדים שלכם הכי ישמחו לקבל.
 
 
אנחנו כאן לכל שאלה וכמובן שנשמח לראות את ה-Happy Hour שלכם😊

הערות

0 הערות
היכנס למערכת כדי להגיב.
מופעל על ידי Zendesk