איך אנחנו שומרים על WORK LIFE BALANCE? הצצה למה שקורה אצלנו ב-BUYME✨👈🏼‎‏

Avatar
by Yuval Schreiber
עקוב

אנחנו בטוחים שלנהל את האושר בארגון זאת משימה לא פשוטה. בין אלפי המשימות, האתגרים והעבודה השוטפת, חשוב תמיד להיות עם היד על הדופק כדי להבטיח שהעובדים נמצאים בסביבה יציבה, מפרגנת, מספקת, חיובית ותומכת.

אחד הדברים הכי משמעותיים ומבוקשים בשנים האחרונות בקרב עובדים, הוא הצורך למצוא את האיזון בין חיי העבודה לחיי המשפחה - work life balance. האיזון הזה מתקיים אצל העובדים כאשר הארגון מאפשר להם לעמוד בדרישות ובציפיות של המשפחה, בעוד שבמקביל המשפחה מאפשרת לעמוד בדרישות ובציפיות העבודה. האיזון מאפשר לעובדים להיות בזמינות ופתיחות פסיכולוגית לחיי העבודה הבאים לידי ביטוי בהקדשת מרץ, יעילות ואנרגיה. לכבוד יום המשפחה, בחרנו לשתף אותך איך בארגון שלנו אנו משתדלים ככל הניתן לשמור על האיזון בין חיי עבודה ומשפחה ולהבטיח שכל עובד אכן מרגיש שהארגון חושב עליו ולא רק בשעות העבודה אלא, דווקא ברגעים הכי חשובים בחיים עם האנשים היקרים לו מכל. אז איך אנחנו עושים זאת?

🌞יום אור יום - מנהג מהמם שהתחיל אצלנו בחורף חשוך במיוחד כשהבנו שנמאס לנו לצאת כל יום כשחושך בחוץ - כך נולד "יום אור יום". פעם בשבוע אנחנו יוצאים בשעות שעוד יש אור בחוץ (גג עד 16:00) וכך מבטיחים יום מאוורר יותר המשלב גם עבודה וגם הנאה של העובד עם עצמו, חברים או בני המשפחה.

🏠יום עבודה מהבית פעם בחודש - יש שיגידו שנוח להם יותר ויש יגידו שנוח להם פחות. אנחנו מודעים לעובדה שעבודה מהבית יכולה להועיל לעבודה אך גם לפגוע בה לעיתים ובכל זאת מאפשרים את היום הזה פעם בחודש לשנות קצת אווירה ולאפשר לעובדים לבחור היכן לעבוד: בבית קפה, בבית, עם החברים, משפחה או סתם לפנות חצי יום לסידורים.

🔍בדיקת ימי החופש - כדי לוודא שכל העובדים אכן נצלו את החופש, מידי רבעון אנחנו בודקים כמה ניצל כל עובד כדי להיות עם היד על הדופק שהוא אכן ניצל ומצא את האיזון הנכון בין עבודה לחיים הפרטיים שלו - הכרחי וחשוב!

👨👩👧👧שילוב משפחות וחברים בהזדמנויות מיוחדות - פורים, הדלקת נר בחנוכה, טיול משפחות וקייטנה בקיץ - אנחנו משתדלים בכל הזדמנות לשלב בני זוג, כלבים וילדים באירועים אצלנו בחברה כדי שגם המשפחה תרגיש חלק ממשפחת ביימי ותתרום לתחושת המשפחתיות והחמימות בארגון.

🙏 זמן לגוף ולנפש בשעות העבודה - כדי לאפשר לעובדים בזמנם הפנוי לבלות עם האהובים עליהם, אנחנו פעם בשבוע מספקים להם את האפשרות לאימון יוגה או פילאטיס וטיפולי מניקור פדיקור. פעילויות פנאי אלו מאזנות את היום בעבודה וגם מבטיחות זמן פנוי לחיי המשפחה.

🎁שולחים מתנות משפחתיות ביום המשפחה -הסנדלר הולך יחף? במקרה שלנו אין סיכוי :) יום המשפחה עבורנו ב-BUYME הוא יום מיוחד בו אנו שולחים לכל העובדים לינק לאתר עם מגוון מתנות וחוויות לכל המשפחה כך שהעובד יכול לבחור את החוויה שהכי מתאימה לו ולחוות אותה עם אחד מבני המשפחה או כמה: טיול טרקטורונים עם בת הזוג, סיור ביקב עם ההורים, סדנת בישול עם הבסטי ואפילו עובד שלנו שנה שעברה בחר לעשות שיעור יוגה עם סבתוש.


שיהיה לכולנו יום משפחה שמח ושנה מלאה ברגעים של אושר עם האהובים עלינו מכל!

 
 

הערות

0 הערות
היכנס למערכת כדי להגיב.
מופעל על ידי Zendesk