איך מרגשים ומפתיעים בקלות את העובדים לכבוד ט"ו באב? 💕

Avatar
by Yuval Schreiber
עקוב

ב15/8, חל ט"ו באב הנתפס כחג רומנטי, אך למעשה זהו חג השם דגש על אהבה בין בני אדם, על ערכים של סבלנות, קבלה, חמלה ולאו דווקא אהבה זוגית.
 

כחלק מהפצת האושר בארגון, אנו מאמינים כי צריך לעודד ערכים אלו ביומיום ולא לחכות ליום מיוחד כדי לשים עליהם דגש. אבל אם כבר ט"ו באב בפתח, זאת הזדמנות מצוינת לשים ערכים אלו בפרונט ולהזכיר לעובדים בארגון שערכים ואהבת אדם הם מעל הכל.

אנו יודעים שיש לכם לא מעט עומס בעבודה השוטפת ובמיוחד סביב תקציבי ראש השנה, ולכן אספנו עבורכם חמישה רעיונות שלא דורשים מאמץ, אשר יראו לעובדים שהארגון חושב עליהם גם בט"ו באב:

🎶שירים של אהבה ואנרגיה טובה - הידעתם? מחקרים מראים כי מוזיקת רקע לא רק משפרת את היכולת להתרכז, היא גורמת לנו להיות יצירתיים ומביאה לעלייה בחשיבה החברתית ולאמפתיה הבינאישית.

הכנו במיוחד עבורכם פלייליסט מושלם עם שירים של אושר ואהבה אותו ניתן להשמיע במהלך היום בארגון.

🗣הרצאות בנושא תקשורת ואהבה- באפשרותכם להזמין לארגון הרצאה מעניינת בנושא אהבה וכך לשבור שגרה לעובדים בדרך שונה מהרגיל. שאלנו את חברי הצוות שלנו והם ממליצים על "הרציונליות של האהבה" - הרצאה של פרופ' איל וינטר, "מיינדפולנס ומערכות יחסים" - הרצאה של נעמה קטן ו"אם זו אהבה" של יורם יובל.

🍹Happy Hour בסימן אהבה - נצלו את יום חמישי אחה"צ  לפינוק אמיתי הכולל יין, שוקולד וכל מה שיגרום לעובדים שלך אקסטרה לחייך. אם יש משהו אחר שידוע לך שהם אוהבים במיוחד - Go For It.

‍‍🤩להפתיע עם תמונה מרגשת -  בחרו תמונה אחת של כל עובד מהרשתות החברתיות שמסמלת רגע של אהבה (ולא בהכרח רומנטית) עם חברים, עם הכלב, בת זוג, ילדים, סבתא או כל רגע אחר שמסמל אושר. את התמונה הנבחרת תפתחו, תמסגרו והניחו לכל עובד על השולחן שיחכה לו בבוקר של ט"ו באב. כך מובטח לך יום מלא אהבה וחיוכים במשרד. 
  

🎁מתנה מהארגון שכיף לעשות בשניים - הראו לעובדים אהבה והערכה על ידי שליחת מתנה זוגית שמראה להם כמה הם חשובים לארגון. בברכה ציינו כמה חשוב לכם שהם יבחרו חוויה שכיף לעשות בשניים

חשוב לנו להדגיש שלא משנה באיזו דרך תבחרו להראות להם את יום האהבה וגם אם בכלל לא תציינו אותו -  בחרו להדגיש לאורך כל השנה בארגון ערכים של דרך ארץ, הערכה, כבוד ואהבה וזכרו שיום האהבה הוא רק תזכורת לחגיגה שצריכה להיות לא רק בימים מיוחדים.
 

הערות

0 הערות
היכנס למערכת כדי להגיב.
מופעל על ידי Zendesk