טיפים לחג השבועות🧀

Avatar
by Yuval Schreiber
עקוב

חג שבועות עוד רגע כאן וחשבנו שיהיה נחמד לשתף אתכם בפעילות לכבוד החג שאנחנו מארגנים אצלנו ב-BUYME, שיכולה לתת לכם השראה לפעילות בארגון שלכם.

מדי שנה בחג שבועות, אנחנו ב-BUYME נוהגים לערוך תחרות בקרב כל העובדים על התואר 'הציז'י - מאסטר הגבינה! התחרות היא למעשה קרב בין מנות חג עם גבינות שהכינו העובדים והעובד שהמנה שלו מקבלת את הניקוד הגבוה ביותר על סמך מקוריות, הגשה וטעם - מנצח! 

אם מעניין אתכם לארגן תחרות כזאת גם אצלך בארגון, הנה כמה טיפים:

⏰הודיעו לעובדים מספיק זמן מראש - שלחו לעובדים מייל מזמין, לפחות שבוע לפני התחרות, כדי שיהיה להם מספיק זמן לחשיבה וביצוע. בסיום המייל, בקשו מהעובדים לעדכן מי מעוניין להשתתף בתחרות בצירוף שם המתכון אותו הוא עתיד להכין.

 

🌿סגרו מראש לוקיישן לפיקניק - אני ממליצה לנצל את ההזדמנות לצאת מכותלי המשרד לפיסת דשא קרובה, לגג הארגון או כל מקום אחר שתורם לאווירה החגיגית ויוצר תחושת "שבירת שגרה".

 

👫בחרו חבר שופטים מגוון- בחרו שופטים ממגוון המחלקות במשרד ושלבו שופט אורח כדי להלהיב את העובדים וליצור אווירה מיוחדת. אצלנו למשל, אנחנו מזמינים עובד שלנו לשעבר שהיום הוא שף במסעדה ואבא של עובדת שהוא רפתן.

 

💫מלאו אותם בהשראה - לא כולם יצירתיים ולא לכולם יש מתכוני גבינה ב"שלוף". שלחו להם אתרים עם מתכונים מעניינים וכך תרעננו להם את הראש והחיך. 

 

📆שלחו "טיזר" שבוע לפני התחרות - שלחו לעובדים מייל מעוצב החושף את כל פרטי האירוע או לחילופין, השאירו במטבח משהו טעים הכולל גבינה כדי לעשות להם חשק ולעורר את התיאבון.

 

🍷הרימו כוסית - שפע של מאכלים בטוח יהיו בפיקניק, אך מומלץ גם להוסיף קצת יין לאווירה ולהרמת כוסית לכבוד החג.

 

🎁ספרו להם מראש על הפרסים השווים- כדי לעודד השתתפות וליצור חיבור לאירוע המיוחד, העניקו מתנה סמלית ברוח החג לכל משתתף שלקח חלק בתחרות, ושלושה פרסים גדולים לזוכים. במידה ומעניין אותך לשמוע עוד על מתנות ופרסים, אני ממליצה להשיב לי במייל חוזר ואדאג להתאים לך אותם לפי תקציב וברוח חג השבועות.

 

💥 טיפ זהב לאלו שרוצים להשקיע במיוחד במתנות לשבועות, מספר ימים לאחר התחרות ריכזו את המתכונים של המשתתפים לספר מתכונים דיגיטלי ושילחו לעובדים כמתנה לשבועות!

את המתכונים חלקו לפי הסדר: מנות ראשונות, עיקריות, וקינוחים, חשוב לא לשכוח לתת קרדיט לשפים החביבים. 

אני מצרפת את ספר המתכונים שמנהלת האושר אצלינו ב BUYME חברה בשנה שעברה, אני בטוחה שהוא יוכל לספק לכם השראה.

 

הערות

0 הערות
היכנס למערכת כדי להגיב.
מופעל על ידי Zendesk